Úvodní stránka >> Podpora a služby >> Případové studie
 
Níže naleznete příklady implementace systému NETTOControl u našich zákazníků:
 

 

 

 

VÝROBA JEDNODUŠE OD PAPÍRU K ON-LINE


obrazek683
DAIRY 4 FUN s.r.o.

 

Společnost Dairy 4 Fun vznikla v roce 2010. Její zakladatelé se rozhodli přinést na trh inovativní mléčné produkty s vysokou přidanou hodnotou a to díky nápaditým obalům a bonusu v podobě hraček. Každoroční nárůst produkce se pohybuje v řádu desítek procent. Díky tomu neustále rozšiřují a modernizují své výrobní kapacity.

 
S původním systémem se firma dostala na hranici možného a díky růstu museli tuto situaci neodkladně řešit. Díky implementaci systému NETTOControl byla zavedena on-line evidence procesů ve skladu a ve výrobě, což umožnilo se firmě posunout dále a vytvořit tak prostor pro další rozvoj společnosti.


Případová studie Dairy 4 Fun.pdfPřípadová studie Dairy 4 Fun.pdf


ELEKTRONICKÉ ŘÍZENÍ VÝROBY A SKLADŮ


obrazek455
AGRO Jesenice u Prahy, a.s.
 

Společnost AGRO Jesenice u Prahy, a.s. se zabývá zpracováním, balením a distribucí širokého sortimentu mražené zeleniny.

 

V mrazicích skladech se nachází 1200 paletových pozic určených pro výrobní suroviny i pro hotové produkty v různých spotřebitelských baleních.

 

Cílem implementace projektu bylo nasazení systému NETTOControl v provozech řízených skladů (systém WMS) a v provozech výroby (systém MES).Případová studie AGRO Jesenice.pdfPřípadová studie AGRO Jesenice.pdf


ELEKTRONICKÉ ŘÍZENÍ SKLADŮ A EXPEDICE


obrazek385

 

AGROZET České Budějovice, a.s.
Agrozet České Budějovice, a.s. patří mezi tradiční prodejce zemědělské, lesní, komunální a zahradní techniky v ČR.

Systém NETTOControl je nasazen v centrálním skladu a v prodejně AZ Centrum v Českých Budějovicích, ve střediscích Husinec, Tábor, Jindřichův Hradec, Prostějov, a Chomutov. Připravuje se zapojení dalších středisek.

Nasazení systému řízených skladů a expedic přineslo eliminaci veškerých papírových forem dokladů a především vyšší operativnost a zrychlení při zásobování středisek z centrálních skladů.

 Případová studie AGROZET České Budějovice.pdfPřípadová studie AGROZET České Budějovice.pdf


EXPEDICE ČERSTVÝCH RYB


obrazek342
Bidvest Czech Republic s.r.o.

 

Společnost Bidvest Czech Republic s.r.o. zaujímá v ČR vedoucí roli v distribuci mražených, chlazených a čerstvých potravin. Ze dvou distribučních dep vyjíždí 200 distribučních vozů denně, které zákazníkům přepraví na 800 tun výrobků.

 

Nově vybudovaná expediční linka NETTO v  balírně čerstvých a mražených ryb v kralupském areálu pokrývá svou kapacitou potřebu celé skupiny Bidvest.

 Případová studie Bidvest Czech Republic (NOWACO).pdfPřípadová studie Bidvest Czech Republic (NOWACO).pdf


ELEKTRONICKÉ ŘÍZENÍ VÝROBY A SKLADŮ


obrazek343
POEX Velké Meziříčí, a.s.

Společnost POEX Velké Meziříčí, a.s. se zabývá dovozem, zpracováním, balením a distribucí suchých plodů, výrobou extrudovaných a cereálních produktů a jejich dražováním.
 
Rozsáhlé nasazení systému NETTOControl umožňuje souběžné používání na 100 PC stanicích, 22 mobilních terminálech, které jsou bezdrátově připojeny přes 25 přístupových bodů ve třech výrobních a skladových lokalitách.


Případová studie POEX Velké Meziříčí.pdfPřípadová studie POEX Velké Meziříčí.pdf


ELEKTRONICKÉ ŘÍZENÍ MÍCHÁRNY


obrazek344
KRAHULÍK - Masozávod Krahulčí, a.s.

Společnost Krahulík - MASOZÁVOD Krahulčí, a.s. patří tradičně k nejznámějším producentům uzenin v ČR. Uzenářská výroba byla v Krahulčí u Telče započata již v roce 1928, v současné době je společnost mezi první desítkou domácích výrobců uzenin.
 
Nově vybudovaný systém plně elektronického řízení míchárny NETTO zvyšuje kapacitu provozu a zároveň posiluje jistotu výrobce důslednou evidencí šarží všech komponent použitých pro míchání díla.


Případová studie KRAHULÍK - Masozávod Krahulčí.pdfPřípadová studie KRAHULÍK - Masozávod Krahulčí.pdf


ELEKTRONICKÉ ŘÍZENÍ VÝROBY A SKLADŮ


obrazek345
Ing. Bohumil Kratochvíl - IBK Trade

Společnost Ing. Bohumil Kratochvíl - IBK Trade se zabývá zpracováním, balením a distribucí širokého sortimentu ořechů, suchých plodů a dražovaných produktů. Výrobní závod s balírnou je situován v Horní Cerekvi na Vysočině.

Systém řízených skladů NETTO WMS výrazně zvýšil kapacitu vychystávání a expedice výrobků. Spolu se zavedením systému pro řízení výroby NETTOControl došlo k významnému snížení chybovosti skladníků, kteří pracují nárazově až ve třísměnném provozu.


Případová studie Ing. Bohumil Kratochvíl - IBK Trade.pdfPřípadová studie Ing. Bohumil Kratochvíl - IBK Trade.pdf


KONTROLA A OZNAČOVÁNÍ ZBOŽÍ


obrazek348
Black & Decker (Czech) s.r.o.
 
 
Společnost Black & Decker je celosvětovým výrobcem a prodejcem elektrického nářadí a kvalitních výrobků pro spotřebitelské použití. Výrobní závod v Trmicích si od svého otevření v roce 2002 vybudoval významné postavení v rámci celé společnosti Black &Decker.
 
 
Zařízení pro kontrolu a označování zboží NETTO významně snižuje chybovost personálu a umožňuje archivaci provedených operací.


Případová studie Black & Decker (Czech).pdfPřípadová studie Black & Decker (Czech).pdf


100% KONTROLA BALENÍ


obrazek662
Yankee Candle®

Yankee Candle® je jedním z největších světových výrobců vonných svíček s tradicí od roku 1969. Sortiment obsahuje více než 150 druhů nejrůznějších tvarů, velikostí, dekorací, vůní i účelů použití.

Výrobní závod v průmyslové zóně Joseph na Mostecku, který byl otevřen v roce 2017, vyrábí 20 - 30 milionů kusů svíček ročně.
 
Kontrolními vážicími automaty NETTO byla vyřešena prevence před reklamacemi a nespokojeností zákazníků z důvodu neúplného balení anebo plnění svíček voskem a výrazná úspora výrobního času.


Případová studie Yankee Candle.pdfPřípadová studie Yankee Candle.pdf


RECEPTUROVÉ NAVAŽOVÁNÍ SMĚSÍ A SPRÁVA RECEPTUR - PEKÁRENSKÝ PROVOZ


obrazek664
PAC Hořovice, s.r.o.

Společnost PAC Hořovice s.r.o. byla založena v roce 1995 pod názvem Pekárna - cukrárna Hořovice s.r.o. transformací ze stavebně obchodního sdružení pod názvem Stavinvest. Původní hořovická pekárna byla vybudována jako pekárenský provoz v rámci závodu Pekárny Beroun v roce 1961. Jako jedna z prvních pekáren v republice byla vybavena průběžnými pecemi.

Společnost se z pozice svých třech provozů řadí mezi přední potravinářské firmy s působností v regionu Středočeského kraje a navazujících oblastí.
 
Implementace systému NETTOControl umožnila elektronickou správu receptur a řízení pracoviště míchárny pomocí výrobních příkazů. Bylo vyloučeno papírování, snížila se nutnost školení, podpořila se dosledovatelnost šarže a zpřesnila se evidence spotřebovaných surovin.


Případová studie PAC Hořovice.pdfPřípadová studie PAC Hořovice.pdf


KOMPLEXNÍ ŘÍZENÍ VÝROBY, SKLADU A EXPEDICE


obrazek663
Makovec a.s.

 

Jméno Makovec je na Prostějovsku spojováno s řeznickým řemeslem již od začátku 19. století. Rostoucí výroba uzenin se přesunula v roce 1997 do nedalekých Smržic a z ní se v roce 2006 oddělil nový závod expedice uzenin v Držovicích specializovaný jako distribuční centrum pro širokou síť více než 80. firemních prodejen a dalším stovkám odběratelů z Čech, Moravy a Slovenska.
 
Nasazení systému NETTOControl umožnilo okamžitý přenos požadavků na navažování receptur a online kontrolu stavu jednotlivých výrobních příkazů a dávek. Dále umožnilo plánovat výrobu na několik dnů dopředu a eliminovalo papírovou formu dokladů - receptur a převodních tabulek.


Případová studie Makovec  .pdfPřípadová studie Makovec .pdf


KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.