Reference

Reference

Systém NETTOControl využívají zákazníci v různých výrobních
i obchodních oborech.

 

 

V následujícím přehledu uvádíme jejich typické zástupce:


 

VÝROBA JEDNODUŠE OD PAPÍRU K ON-LINE
 

 

DAIRY 4 FUN s.r.o.

Společnost Dairy 4 Fun vznikla v roce 2010. Její zakladatelé se rozhodli přinést na trh inovativní mléčné produkty s vysokou přidanou hodnotou a to díky nápaditým obalům a bonusu v podobě hraček. Každoroční nárůst produkce se pohybuje v řádu desítek procent. Díky tomu neustále rozšiřují a modernizují své výrobní kapacity.

 

S původním systémem se firma dostala na hranici možného a díky růstu museli tuto situaci neodkladně řešit. Díky implementaci systému NETTOControl byla zavedena on-line evidence procesů ve skladu a ve výrobě, což umožnilo se firmě posunout dále a vytvořit tak prostor pro další rozvoj společnosti.

 

 Případová studie BLACK&DECKER.pdf Případová studie Dairy 4 Fun.pdf

 

 

 
       

ELEKTRONICKÉ ŘÍZENÍ VÝROBY A SKLADŮ
 

 

POEX Velké Meziříčí, a.s.

Společnost POEX Velké Meziříčí, a.s. se zabývá dovozem, zpracováním, balením a distribucí suchých plodů, výrobou extrudovaných a cereálních produktů a jejich dražováním.

 

Rozsáhlé nasazení systému NETTOControl umožňuje souběžné používání na 100 PC stanicích, 22 mobilních terminálech, které jsou bezdrátově připojeny přes 25 přístupových bodů ve třech výrobních a skladových lokalitách.

 

Případová studie POEX .pdf Případová studie POEX .pdf

 

 

 

 
 

Ing. Bohumil Kratochvíl - IBK Trade

Společnost Ing. Bohumil Kratochvíl - IBK Trade se zabývá zpracováním, balením a distribucí širokého sortimentu ořechů, suchých plodů a dražovaných produktů. Výrobní závod s balírnou je situován v Horní Cerekvi na Vysočině.

 

Systém řízených skladů NETTO WMS výrazně zvýšil kapacitu vychystávání a expedice výrobků. Spolu se zavedením systému pro řízení výroby NETTOControl došlo k významnému snížení chybovosti skladníků, kteří pracují nárazově až ve třísměnném provozu.

 

Případová studie IBK.pdf Případová studie IBK.pdf

 

 

 

 
 

AGRO Jesenice u Prahy, a.s.

Společnost AGRO Jesenice u Prahy, a.s. se zabývá zpracováním, balením a distribucí širokého sortimentu mražené zeleniny.

 

V mrazicích skladech se nachází 1200 paletových pozic určených pro výrobní suroviny i pro hotové produkty v různých spotřebitelských baleních.

 

Cílem implementace projektu bylo nasazení systému NETTOControl v provozech řízených skladů (systém WMS) a v provozech výroby (systém MES).

 

Případová studie Agrozet.pdf Případová studie AGRO Jesenice.pdf

 

 

 

 
       

ELEKTRONICKÉ ŘÍZENÍ SKLADŮ A EXPEDICE
 

 

AGROZET České Budějovice, a.s.

Agrozet České Budějovice, a.s. patří mezi tradiční prodejce zemědělské, lesní, komunální a zahradní techniky v ČR.

 

Systém NETTOControl je nasazen v centrálním skladu a v prodejně AZ Centrum v Českých Budějovicích, ve střediscích Husinec, Tábor, Jindřichův Hradec, Prostějov, a Chomutov. Připravuje se zapojení dalších středisek.

 

Nasazení systému řízených skladů a expedic přineslo eliminaci veškerých papírových forem dokladů a především vyšší operativnost a zrychlení při zásobování středisek z centrálních skladů.
 

Případová studie Agrozet.pdf Případová studie Agrozet.pdf

 

 

 
       

EXPEDICE ČERSTVÝCH RYB
 

 

Bidvest Czech Republic s.r.o.

Společnost Bidvest Czech Republic s.r.o. zaujímá v ČR vedoucí roli v distribuci mražených, chlazených a čerstvých potravin. Ze dvou distribučních dep vyjíždí 200 distribučních vozů denně, které zákazníkům přepraví na 800 tun výrobků.

 

Nově vybudovaná expediční linka NETTO v  balírně čerstvých a mražených ryb v kralupském areálu pokrývá svou kapacitou potřebu celé skupiny Bidvest.

 

Případová studie NOWACO.pdf Případová studie Bidvest.pdf

 

 

 

       

ELEKTRONICKÉ ŘÍZENÍ MÍCHÁRNY
 

 

KRAHULÍK - Masozávod Krahulčí, a.s.

Společnost Krahulík - MASOZÁVOD Krahulčí, a.s. patří tradičně k nejznámějším producentům uzenin v ČR. Uzenářská výroba byla v Krahulčí u Telče započata již v roce 1928, v současné době je společnost mezi první desítkou domácích výrobců uzenin.

 

Nově vybudovaný systém plně elektronického řízení míchárny NETTO zvyšuje kapacitu provozu a zároveň posiluje jistotu výrobce důslednou evidencí šarží všech komponent použitých pro míchání díla.

 

Případová studie KRAHULÍK.pdf Případová studie KRAHULÍK.pdf

 

 

 
       

KONTROLA A OZNAČOVÁNÍ ZBOŽÍ
 

 

Black & Decker (Czech) s.r.o.

Společnost Black & Decker je celosvětovým výrobcem a prodejcem elektrického nářadí a kvalitních výrobků pro spotřebitelské použití. Výrobní závod v Trmicích si od svého otevření v roce 2002 vybudoval významné postavení v rámci celé společnosti Black & Decker.

 

Zařízení pro kontrolu a označování zboží NETTO významně snižuje chybovost personálu a umožňuje archivaci provedených operací.

 

 Případová studie BLACK&DECKER.pdf Případová studie BLACK&DECKER.pdf

 

 

 
       

100% KONTROLA BALENÍ
 

 

Yankee Candle®

Yankee Candle® je jedním z největších světových výrobců vonných svíček s tradicí od roku 1969. Sortiment obsahuje více než 150 druhů nejrůznějších tvarů, velikostí, dekorací, vůní i účelů použití.

 

Výrobní závod v průmyslové zóně Joseph na Mostecku, který byl otevřen v roce 2017, vyrábí 20 - 30 milionů kusů svíček ročně.

 

Kontrolními vážicími automaty NETTO byla vyřešena prevence před reklamacemi a nespokojeností zákazníků z důvodu neúplného balení anebo plnění svíček voskem a výrazná úspora výrobního času.

 

 Případová studie BLACK&DECKER.pdf Případová studie Yankee Candle.pdf

 

 

 
       

RECEPTUROVÉ NAVAŽOVÁNÍ SMĚSÍ A SPRÁVA RECEPTUR - PEKÁRENSKÝ PROVOZ
 

 

PAC Hořovice, s.r.o.

Společnost PAC Hořovice s.r.o. byla založena v roce 1995 pod názvem Pekárna - cukrárna Hořovice s.r.o. transformací ze stavebně obchodního sdružení pod názvem Stavinvest. Původní hořovická pekárna byla vybudována jako pekárenský provoz v rámci závodu Pekárny Beroun v roce 1961. Jako jedna z prvních pekáren v republice byla vybavena průběžnými pecemi.

 

Společnost se z pozice svých třech provozů řadí mezi přední potravinářské firmy s působností v regionu Středočeského kraje a navazujících oblastí.

 

Implementace systému NETTOControl umožnila elektronickou správu receptur a řízení pracoviště míchárny pomocí výrobních příkazů. Bylo vyloučeno papírování, snížila se nutnost školení, podpořila se dosledovatelnost šarže a zpřesnila se evidence spotřebovaných surovin.

 

 

 Případová studie BLACK&DECKER.pdf Případová studie PAC Hořovice.pdf

 

 

 
       

KOMPLEXNÍ ŘÍZENÍ VÝROBY, SKLADU A EXPEDICE
 

 

Makovec a.s.

Jméno Makovec je na Prostějovsku spojováno s řeznickým řemeslem již od začátku 19. století. Rostoucí výroba uzenin se přesunula v roce 1997 do nedalekých Smržic a z ní se v roce 2006 oddělil nový závod expedice uzenin v Držovicích specializovaný jako distribuční centrum pro širokou síť více než 80. firemních prodejen a dalším stovkám odběratelů z Čech, Moravy a Slovenska.

 

Nasazení systému NETTOControl umožnilo okamžitý přenos požadavků na navažování receptur a online kontrolu stavu jednotlivých výrobních příkazů a dávek. Dále umožnilo plánovat výrobu na několik dnů dopředu a eliminovalo papírovou formu dokladů - receptur a převodních tabulek.

 

 Případová studie BLACK&DECKER.pdf Případová studie Makovec.pdf

 

 

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení na tel.č. 271 001 877 nebo popř. na e-mail: sales@vahynetto.cz 

design

KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.