Zaskladnění

Zaskladnění

Modul zaskladnění j umožňuje určení konkrétní skladové lokace, kde bude zboží umístěno a skladováno.

 

 

 

 

 

 

  • NEŘÍZENÉ ZASKLADNĚNÍ

Cílovou lokaci určuje skladník a systém pouze kontroluje, zda by zaskladněním nebyla porušena nastavená pravidla skladu (např. překročena nosnost lokace, pokus o zaskladnění vysokoobrátkového zboží do nevhodné lokace, nevhodné rozměry lokace apod.). Pokud zvolená lokace vyhoví, provede se zaskladnění.

 

  • DOPORUČENÉ ZASKLADNÉNÍ

Cílovou lokaci určuje systém, ale skladník má možnost tento návrh změnit a zvolit lokaci jinou. Tento způsob umožňuje jednak využít prvků optimalizace, ale zároveň je zachována operativnost možností změny doporučené lokace.

 

  • ŘÍZENÉ ZASKLADNĚNÍ

Cílovou lokaci určuje systém a skladník nemá možnost ji jakkoliv změnit.

 

  • OPTIMALIZACE ZASKLADNÉNÍ

Při určení optimální lokace pro zaskladnění zboží systém bere v úvahu (v závislosti na nastavení parametrů procesu) tyto veličiny lokací a zboží: rozměry, objem, hmotnost, kategorie obrátkovosti, kategorie manipulace, kategorie velikosti, skladovací teplota, typ lokace (vyhrazená, nevyhrazená, všeobecná), typ skladování na lokaci (vychystávací, nadzásobová), vyhrazení lokace konkrétnímu zboží, skupině, či podskupině zboží, vyhrazení skladové zóny určité skupině zboží, momentální obsazení lokací ve skladu.


design

KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.