Přeskladnění

Přeskladnění

Proces přeskladnění představuje provedení přesunu již zaskladněného zboží z jedné lokace na druhou.

 

 

 

 

 

 

  • VNITROSKLADOVÝ PŘESUN

Pokud se zdrojová i cílová lokace nachází ve stejném skladě, jedná se o vnitroskladový přesun a není zapotřebí reportovat ho do nadřízeného ERP systému.

Přeskladnění je buď iniciované skladníkem, nebo systémové, kdy zdrojovou a cílovou lokaci určí systém (tzv. požadavek na přeskladnění, převodka) za účelem optimalizace rozložení zásob ve skladě a skladník pouze přeskladnění vykoná.

V případě přeskladnění, které je iniciováno skladníkem, může systém stejně jako v případě zaskladnění, doporučit nejvhodnější cílovou lokaci. V případě přeskladnění jde vždy pouze o doporučení, které má skladník možnost změnit.

 

  • MEZISKLADOVÝ PŘESUN

V případě, že zdrojová a cílová lokace pohybu přeskladnění leží každá v jiném skladě, jedná se o meziskladový přesun. Meziskladový přesun může být opět buď iniciován skladníkem, nebo je předem připraven doklad o přesunu, tzv. převodka, která je poté realizována.


design

KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.