Expedice

Expedice

Během procesu expedice dochází k fyzickému i evidenčnímu předání označených expedičních obalů odběrateli nebo přepravci.

 

 

 

 

 

  • POSTUP EXPEDICE

Pracovník expedice vybavený mobilním terminálem snímá kódy předávaných expedičních obalů a systém kontroluje jejich správnost ve smyslu příslušnosti k expedovanému obalu a ve smyslu kontroly celkového počtu expedičních obalů pro daný doklad. Expedice tak představuje poslední možnost kontroly správnosti dodávky zboží.

 

  • KONTROLNÍ VÁŽENÍ

Součástí kontroly vychystaného zboží může být i ověření deklarované hmotnosti zboží v expedičním obalu. Po umístění expedičního obalu na vhodnou vážicí platformu je na mobilním terminálu indikován případný rozdíl hmotnosti oproti dokladu.

 

  • ZÁVOZY (EXPEDIČNÍ ROZVOZOVÉ LINKY)

Expedici je možné provádět buď po samostatných dokladech, nebo po skupinách dokladů, které budou přepravovány jedním automobilem, tzv. závozech. Vytvoření závozu je možné provést buď přímo v systému NETTOControl - WMS prostřednictvím PC klienta, nebo lze závoz přenést z nadřízeného ERP systému.


design

KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.