Inventura

Inventura

Modul Inventura umožňuje provést porovnání evidenčního a fyzického stavu zboží na jednotlivých lokacích s využitím mobilních terminálů.

 

 

 

 

 

 

  • INVENTURA PO LOKACÍCH

Při provádění inventury po lokacích skladník vybavený mobilním terminálem nejprve sejme kód lokace, poté kód zboží a následně vkládá spočtené fyzické množství tohoto zboží na lokaci. Inventura je vždy prováděna jako slepá, tzn. skladníkovi nejsou na mobilním terminálu zobrazovány očekávané (evidenční) stavy zboží na lokacích.

 

  • INVENTURA PO ZBOŽÍ

Při provádění inventury po zboží skladník nejprve sejme kód zboží, terminál zobrazí seznam lokací, na kterých by se zboží mělo evidenčně nacházet, skladník dále potvrzuje kód lokace a zadává spočtené fyzické množství. I v tomto režimu inventury není skladník informován o očekávaném stavu zboží na lokaci.

 

  • INVENTURA PRŮBĚŽNÁ

Inventura je prováděna průběžně ve vyhrazené části skladu, kdy provoz skladu může být omezen, ale není zastaven.

 

  • INVENTURA CELOPLOŠNÁ

Inventura je prováděna celoplošně, kdy provoz skladu je zcela zastaven.

 

  • NAROVNÁNÍ STAVU SKLADŮ

V systému NETTOControl - WMS dochází během provádění inventury k průběžnému porovnávání evidenčního a fyzického stavu. Po ukončení inventury lze provést založení nových stavů zboží na lokacích, které respektují výsledky inventury, a výsledky exportovat ve formě TXT, CSV nebo XML souboru pro zpracování nadřízeným ERP systémem.


design

KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.