Odvod výroby

Odvod výroby

K odvodu výroby dochází po realizaci výrobního příkazu. Jsou evidovány spotřebované suroviny a zároveň je naskladněno vyrobeného množství finálního výrobku nebo polotovaru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Záznam spotřeby surovin

Funkce Záznam spotřeby surovin slouží k zaznamenání spotřeby suroviny, polotovaru nebo obalu dle receptury na daný výrobní příkaz. Pro tuto operaci lze využít libovolného klienta systému NETTOControl (PC klient, mobilní klient, vážní klient).

 

Příklad záznamu spotřeby přes mobilního klienta NETTOControl:

 

V prvním kroku je obsluha vyzvána ke vložení/oskenování kódu výrobního příkazu. Obsluha je poté vyzvána ke vložení/oskenování kódu spotřebovávané suroviny nebo SSCC kódu nosiče, zobrazí se okno pro vložení atributů (šarže) spotřebovávané suroviny a vložení množství spotřebované suroviny. Spotřeba je umožněna z lokací, které jsou výrobnímu příkazu, resp. pracovišti přiděleny.

 

  • Záznamy produkce

Funkce Záznam produkce z výroby je určena pro zaznamenání produkce na výrobní příkaz a k naskladnění výrobku. Pro tuto operaci lze využít libovolného klienta systému NETTOControl (PC klient, mobilní klient, vážní klient).

 

Příklad záznamu produkce přes mobilního klienta NETTOControl:

 

Obsluha zadá/oskenuje kód výrobního příkazu, ke kterému chce zaznamenat produkci. Zobrazí se okno pro zadání atributů výrobku. Šarže a datum exspirace jsou předepsané z výrobního příkazu a uživatel nemá oprávnění k jejich změně. Totéž platí pro výrobní lokaci, na kterou bude výrobek naskladněn. Výrobní lokace je předepsána výrobním příkazem, resp. pracovištěm, na kterém výroba probíhá. Obsluha zadá/oskenuje kód palety/nosiče na který bude odvedená produkce naskladněna. Pokud je již SSCC kód nosiče v systému založen, může být použit pouze za předpokladu, že obsahuje stejný výrobek se stejnými atributy (šarže, datum exspirace) a je zaskladněn na shodné výrobní lokaci, která je předepsána výrobním příkazem. Takto může být produkce odváděna průběžně. Nakonec obsluha zadá odvedené množství výrobku.design

KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.