Úvodní stránka >> Kontakty >> Volné pracovní pozice >> Obchodní manažer/ka
 

Společnost NETTO Electronics s.r.o. je již téměř 30 let předním dodavatelem vah a systémů pro řízení výroby a skladů.


V rámci rozšiřování obchodního oddělení hledáme nové kolegy na pozice obchodních manažerů pro oblast logistického a výrobního systému, vážících systémů a souvisejících služeb. Zákazníkům nabízíme ověřené a spolehlivé produkty a řešení do průmyslových provozů.

 

Obchodní manažer/ka

 
Co Vás čeká:

Hlavní náplní bude péče o stávající zákazníky a obchodní partnery, ale zároveň i vyhledávání nových zákazníků a vytváření nových obchodních příležitostí.

 

Hledáme kolegu, který se chce rozvíjet a vzdělávat. Nebojí se podílet na rozvoji produktového portfolia a chce být aktivní při přípravě prodejních materiálů.

 

Jednotlivé obchodní případy si obchodník vede samostatně. Při tvorbě nabídek, zpracování kalkulací a přípravě smluv spolupracuje s kolegy napříč společností, tj. podpora obchodu, vedení, realizace, techničtí specialisté a servis.

 
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Zkušenosti s obchodem, ideálně v oblasti systémů nebo (elektro)techniky. Umět vyjednávat, komunikovat, popsat a prezentovat nabízené řešení.

 

Samostatnost a ochota cestovat (ČR popř. SR), řidičský průkaz sk. B s praxí.

 

Vaší výhodou bude:

Uvítáme orientaci v oboru informačních technologii nebo měřicí techniky. Výhodou jsou zkušenosti prodeje informačních systémů, ERP, WMS, MES a podobně.

 
Co Vám můžeme nabídnout:

Tvůrčí a zajímavou práci v prosperující společnosti, možnost seberealizace a odborného růstu. Postupné zaškolení a pomoc kouče pro rozjezd.

 

Profesionální a přátelský pracovní kolektiv, motivující platové ohodnocení v závislosti na schopnostech a výkonu, fixní plat + odměny z prodeje.

 

Služební vozidlo k pracovním cestám, notebook, telefon, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce (outdoor, indoor).

 

Nástup možný ihned.

 

Jestli Vás tato nabídka zaujala, prosíme, pošlete svůj kontakt spolu s životopisem na náš e-mail ZDE nebo volejte na tel. +420 271 001 850..
KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.