Úvodní stránka >> Kontakty >> Politika kvality
 

Politika kvality kalibrační laboratoře NETTO Electronics, s.r.o


Osvedčení o akreditaci pro kalibrační laboratoř č. 2408.


 

V souladu s požadavky normy ČSN EN ISO/EC 17025:2018 se vedení laboratoře zavazuje uplatňovat následující politiku:
  1. Vrcholové vedení vytváří podmínky pro provádění činností laboratoře tak, aby tyto činnosti byly vždy prováděny kvalifikovaně, v požadovaném rozsahu, s dostatečnou přesností, nestranně a ve shodě s požadavky platných norem a předpisů a s požadavky zákazníků. V tomto duchu vedoucí kalibrační laboratoře (dále jen KL) prohlašuje, že laboratoří poskytované služby budou na odpovídající úrovni.
  1. Dále se vrcholové vedení zavazuje podporovat a rozvíjet osobní angažovanost a aktivitu managementu laboratoře k zajištění správné odborné praxe a ke kvalitě zkoušení a kalibrací v rámci služeb zákazníkům. KL a její vedení podporuje proaktivní přístup ze strany vrcholového managementu a rozvijí mechanizmy podporující tyto závazky.
  1. Management KL se zavazuje poskytovat služby na maximální odborné úrovni s profesionálním přístupem a otevřeným přijímáním zpětné vazby od zákazníků.
  1. Management KL se zavazuje průběžně kontrolovat rutinní činnosti KL, a vytvářet koncepci dlouhodobého směřování laboratoře v rámci systému managementu.
  1. Management KL se zavazuje udržovat soulad s ČSN EN ISO/IEC 17025:2018 včetně závazku k trvalému zlepšování efektivnosti systému managementu.

 

 

Obchodní podmínky pro služby kalibrační laboratoře.

 

KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.