Úvodní stránka >> Podpora a služby >> Novinky-historie
 
Průběžné váhy, rentgeny, identifikace a dosledovatelnost výrobků
design

Výhradní zastoupení v ČR

Spolupráce s předním celosvětovým výrobcem WIPOTEC-OCS GmbH

 

Od 14.9.2020 naše firma spolupracuje se špičkovým německým výrobcem průběžných vah, rentgenů a systémů pro identifikaci a dosledovatelnost výrobků ve farmacii,
WIPOTEC-OCS GmbH. V této souvislosti budeme fungovat jako servisní i obchodní partner v České republice.

 

  • O firmě a spolupráci:

 

WIPOTEC-OCS je inovativní a spolehlivý partner pro vysoce výkonná, procesní a zákaznická řešení vážení a kontroly. Společnost je jedna z předních světových firem v oblasti technologie dynamického vážení a kontroly produktů s více než 30 lety zkušeností na trhu. WIPOTEC-OCS je garancí vynikající kvality výroby, nejvyšší flexibility a hlubokou odbornou kompetencí.

 

Prodej a servis je v celosvětovém rozsahu zajištěn přes síť autorizovaných obchodních a servisních partnerů. Takovým partnerem je nově NETTO Electronics, s.r.o., které využívá svých dlouholetých zkušeností, znalostí i praxe v oblasti automatických vah a nabízí špičkové služby pro produkty značky Wipotec.

 

  • O výrobě:

 

Všechny produkty a integrační řešení WIPOTEC-OCS jsou vyvíjena v moderním sídle společnosti WIPOTEC v Kaiserslauternu v Německu. Všechny produkty WIPOTEC jsou vyráběny s nejvyššími technickými znalostmi a dovednostmi. Vysoká kvalita a spolehlivost, ve spojení s mimořádnými výkonovými charakteristikami a přímou integrací, jsou výsledkem práce společnosti na principu „vše pod jednou střechou“. 

 

WIPOTEC pracuje s filozofií vertikální integrace. 85% strojních součástí, včetně softwaru i hardwaru se vyrábí v závodě Kaiserslautern. Tato až neuvěřitelná šíře pokrytí výroby přístrojů a součástek  zajišťuje nejkratší možný dodavatelský řetězec od základního výzkumu, přes vývoj projektů, výrobu elektroniky, konstrukci a výrobu strojů, až po prodej a servis. Tato filozofie výroby umožňuje maximální životnost strojů a flexibilitu konfigurace.

 


 

 

  • Přehled produktů:

 

Kontrolní průběžné váhy

 

Zde naleznete základní přehled kontrolních průběžných vah, které máme v naší nabídce.

 

EC-E

Základní produkt průběžných vah, který nabízí vysokou kvalitu, spolehlivost a výkony až 150 ks/min. Standardní stroj je navržen pro jednoduché aplikace a vyniká jednoduchým a přesným ovládáním.

 

HC-M – Vysoká výkonnost v oblasti středních aplikací

Zaručuje vysokou přesnost pro aplikace do výkonu 250 ks/min. Spolu s výkonem se vyznačuje větším počtem standardních hardwarových a softwarových možností pro 100% monitorování produktů. HC-M je samozřejmě k dispozici také jako varianta WD s krytím IP69k, pro prostředí náročná na hygienické předpisy a sanitační požadavky.

 

 

HC-A – Nejvýkonnější kontrolní váha s širokým rozsahem využití
 

Vlajkovou lodí kontrolních vah WIPOTEC-OCS je řada HC-A s celým spektrem technologických možností.

 

V závislosti na aplikaci dosahuje výkonu až 650 ks/min a lze jej snadno integrovat všude tam, kde vám nejvyšší spolehlivost, přesnost a rychlost, poskytují zásadní výhodu v produktivitě. Sotva existují omezení na modularitu a přizpůsobení strojů HC-A. Používají se především v potravinářském a farmaceutickém odvětví a jsou také vhodné pro složitější aplikace s více drahami nebo pro velmi rychlé vážení velmi lehkých produktů, jako jsou například jednotlivé pilulky atd.

 

 


 

 

Rentgeny a optická kontrola

 

Rentgenová a optická kontrolní řešení zvyšují bezpečnost výrobků a ochranu značky.

 

Kvalita průmyslově vyráběných výrobků musí mít ve všech výrobních procesech nejvyšší prioritu. Dodání vadných výrobků by mohlo vést k ničivým následkům. Reklamace nebo nároky jsou velmi drahé a poškozují značku zákazníka. Aby se zákazník vyhnul takovým dopadům, vyvinul WIPOTEC-OCS komplexní portfolio rentgenových detektorů, které poskytují nejvyšší bezpečnost produktu. Doplněné o inteligentní software a volitelnou optickou kontrolu zajišťuje mimořádný okruh aplikací.

 

Výhody nejmodernějšího rentgenového portfolia:

- Modularita umožňující rychlý vývoj a integraci řešení

- Standardní portfolio od vstupních skenerů až po prvotřídní kombinované jednotky

- Technologie detektorů kamer HD-TDI s vysokým rozlišením v kompaktním provedení

- Inteligentní software pokrývající širokou škálu aplikací

 

SC-V – Rentgenová a optická kontrola v kompaktní
          jednotce

 

Model SC-V představuje nejvyspělejší kontrolní technologii. Kombinuje spolehlivou detekci nečistot produktu pomocí vysoce výkonného rentgenového skeneru s dalšími optickými řídicími systémy vyvinutými ve společnosti WIPOTEC-OCS.

Tyto kontrolní systémy kontrolují správnost, správné umístění a čitelnosti všech štítků a pečetí, jak jsou uvedeny na výrobcích (ingredience, nutriční hodnoty, datum expirace). Obě kontrolní jednotky (rentgenový systém a optické ovládání) jsou sloučeny do jednoho prostorově úsporného designu.

 

Kromě spolehlivé detekce cizích těles SC-V také zaručuje přesný a jednotný vzhled vašich produktů. Model představuje vynikající inspekční systém, který poskytuje maximální bezpečnost a zabraňuje nákladným reklamacím z důvodu kontaminace produktu nebo nesprávného označení.

 

Tento model má stejné známé a pohodlné uživatelské rozhraní jako kontrolní váhy. Systém je ovládán z 15“ barevného TFT displeje s dotykovým panelem, který vždy zobrazuje aktuální snímek.

 

Systém SC-V, navržený pro krytí IP65 s plnou konstrukcí z nerezové oceli, má šikmé povrchy, které společně s oblastí produktu ve tvaru C umožňují rychlé a snadné čištění.


 

SC-W – Kombinace rentgenové kontroly a kontrolní váhy
           šetří místo

 

Model SC-W je průkopnickou kombinací inovativní rentgenové technologie a osvědčené technologie kontrolního vážení od společnosti WIPOTEC-OCS. Výrobky v proudu jsou kontrolovány nejen na přítomnost nečistot, ale také prochází vysoce přesnou kontrolu hmotnosti. Výrobky s nesprávnou hmotností jsou odstraněny do samostatného kontejneru.

Režim single i dual track je velmi úspěšný – buď se závěsem pro radiační ochranu, nebo bez něj. Varianta bez ochranného závěsu poskytuje vysokou výkonnost až 300 kusů za minutu na stopu, což je možné i pro velmi lehké produkty.


 

SC-E – Špičkový rentgenový skener pro profesionální detekci
          kontaminantů

 

Model SC-E je perfektním vstupním zařízením do světa ultramoderních rentgenových inspekčních systémů a přidružené vysoce kvalitní produktové řady WIPOTEC-OCS.

 

Skener byl navržen a vyvinut tak, aby splňoval nejpřísnější požadavky na detekci cizích těles. S volitelným komplexním softwarovým balíčkem se skener stává vynikajícím všestranným zpracovatelem, který spolehlivě kontroluje počet, úplnost, úroveň naplnění a určování hmotnosti.

 

Produktová řada SC-E je více než dobrá investice pro všechny uživatele, kteří hledají vysoce profesionální detekci cizích těles. Představuje dobře navržené, technické a ekonomické řešení za vysoce konkurenceschopnou cenu.

 

 

 


 

 

Identifikace a dosledovatelnost výrobků (Track&Trace)

 

Track & Trace: S těmito modulárními systémy splníte všechny požadavky

 

Aby spotřebitelé věděli, že léčivý přípravek je pravý, potřebují výrobky ve farmaceutickém průmyslu výrazné značení a identifikaci proti padělání. To je přesně to, co Track and Trace zajišťuje. Například lékárníci mohou jasně identifikovat výrobky a sledovat přepravu každého balení od začátku do konce. To spolu s bezpečně uzavřeným obalem vytváří bezpečnost a důvěru.

 

Tento vysoce flexibilní systém sledování je systém sledování kvality (Traceable Quality System, TQS) a je vhodný pro požadavky na sériovou výrobu léků, které se v jednotlivých zemích liší.

 

Kromě toho lze úspěšně integrovat komponenty OEM do balicích strojů. Standardizovaná rozhraní také podporují dokonalou integraci systému Track and Trace IT. Díky tomu jsou plně kompatibilní s existujícími komponenty strojů a systémů.

 

 

TQS-BP – Jednoduchá agregace sad / svazků – flexibilní
          a nezávislá na formátu

 

TQS-BP je dokonale vybaven pro jednoduchou implementaci první úrovně agregace. Systém umožňuje kombinovat sériová čísla z více jednotlivých balíčků do jednoho jedinečného sériového čísla sady.

 

Model má formátově nezávislý transportní a čtecí systém. Balíčky jsou přijímány přímo ze stroje tvořící svazky balení, nebo mohou být také zavedeny ručně. Inteligentní identifikace kódu stroje poskytuje optimální flexibilitu i při případných změnách geometrie.

Bez ohledu na to, zda jsou sady zabalené smršťovací fólií nebo jiným přebalem, lze je pomocí volitelné UV kamery spolehlivě a bezpečně přečíst.


 

TQS-CP – Perfektní poloautomatická agregace
 

TQS-CP znamená úspěšnou poloautomatickou agregaci ručně předbalených skládacích krabic. To umožňuje pohodlně přiřadit jednotky od nižší úrovně (skládací krabice nebo svazek) k vyšší úrovni balení (přepravní karton).

 

Provozovatel umístí zabalené jednotky po vrstvách do přepravního kartonu. Každá dokončená vrstva je poté fotografována shora pomocí plně integrované kamery.

Fotoaparát se automaticky posune do přednastavené výšky, aby se vždy zajistila správná vzdálenost zaostření. Po dosažení definovaného počtu vrstev a jednotek se agregační proces dokončí a automaticky se vygeneruje štítek.

 

TQS-CP také řídí další úroveň balení (například přepravní kartony na paletách). Agregaci palet lze řídit paralelně pomocí volitelného TQS-MP-EXT. Operátor je podporován integrovaným displejem na ručním skeneru.


 

TQS-HC-A – Nejkompaktnější serializační stroj na trhu
 

Výrobky s chybným označením jsou vyřazeny před samotným vážením do samostatného uzamykatelného boxu. Výrobky s vadnou hmotností používají druhý vyřazovací systém přímo za vážícím pásem. Intuitivní ovládání všech komponent je pohodlně a centrálně uspořádáno v jediném rozhraní. To znamená, že všechny systémové komponenty jsou přímo, rychle a snadno ovládány jediným softwarovým rozhraním bez jakýchkoliv změn programů.

 

Pět funkcí (serializace, Tamper-Evident, Vignette Labeler, dodatečný tisk etiket, vážení) v jedné jednotce dělá z TQS-HC-A nejkompaktnější serializační stroj na trhu.

Může být snadno integrován do výrobních částí s nedostatkem prostoru. Má vynikající poměr ceny a výkonu ve srovnání s jednotlivými komponenty.

 

 

 

TQS-SP – Serializace na minimální prostoru
 

TQS-SP je uživatelsky přívětivé řešení pro serializaci jednotlivých balení. Složená balení jsou přepravována speciálně navrženým, dvojitým pásovým dopravníkem nahoře / dole, který zajišťuje maximální stabilitu.

 

Dopravník TQS je plně nastavitelný ve třech osách tak, aby se rychle a snadno přizpůsobil různým formátům balení. Kódy jsou vytištěny podle potřeby na chlopně (přední nebo zadní strana) nebo na horní stranu balení.

TQS-SP lze použít do výrobní linky s automatickým přísunem balením, nebo jako samostatná mobilní jednotka s manuálním vkládáním.

 

Díky ConfigureFast jsou identická tisková data odesílána přímo do tiskárny a do kamery. Všechny systémové komponenty jsou rychle a snadno ovládány z jediného uživatelského rozhraní bez nutnosti přepínání programů.

 

 

 


S výběrem nejlepší varianty řešení Vám rádi poradí zkušení produktoví manažeři
na tel: +420 271 001 877, případně na e-mailu
sales@vahyNetto.cz.


 

 

KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.