Úvodní stránka >> Podpora a služby >> Novinky-historie
 

Dne 17. 10. 2012 jsme uspořádali seminář na téma NETTOControl - ŘÍZENÍ VÝROBY A SKLADŮ

Seminář České Budějovice
design

Zástupci téměř dvaceti zúčastněných společností se měli možnost  seznámit  se současnými trendy elektronického řízení a kontroly výrobních a skladovacích procesů s důrazem na vážení, označování a identifikaci surovin a výrobků. Semináře se zúčastnili manažeři výroby, odbytu a logistiky, systémoví integrátoři IT výrobních, obchodních a logistických firem.


Produkt NETTOControl spadá do kategorie systémů MES (Manufacturing Control System). Integrace vážicích systémů NETTO a propojení se systémem pro řízení skladů NETTO WMS z něj činí vysoce efektivní nástroj pro bezpapírové řízení výrobních, skladových a expedičních provozů. 


Součástí semináře bylo předvedení instalace systému NETTOControl ve firmě AGROZET České Budějovice, a.s. Tato společnost patří mezi tradiční prodejce zemědělské, lesní, komunální a zahradní techniky v ČR. Systém NETTOControl je nasazen v centrálním skladu a v prodejně AZ Centrum v Českých Budějovicích, ve střediscích Husinec, Tábor, Jindřichův Hradec, Prostějov, a Chomutov. Připravuje se zapojení dalších středisek. V současné době je v provozu 29  mobilních terminálů a 15 PC stanic. Nasazení systému řízených skladů a expedic přineslo eliminaci veškerých papírových forem dokladů a především vyšší operativnost a zrychlení při zásobování středisek z centrálních skladů.  S účastníky semináře jsem navštívili řízený centrální sklad  s vychystáváním zboží pomocí mobilních terminálů. Velký zájem vzbudil speciální způsob vychystání zboží bez objednávky, tzv. pochůzkou se zákazníkem (systém SOBWA) a systém zónového vychystávání zboží současně více skladníky podle jedné objednávky.

Případovou studii popisující instalaci systému NETTOControl ve firmě AGROZET České Budějovice, a.s.  naleznete zde.

KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.