Úvodní stránka >> Podpora a služby >> Novinky-historie
 

Dne 09. 10. 2013 jsme uspořádali seminář na téma NETTOControl – VÝROBNÍ FIRMA V PRAXI II.

Seminář Chocerady
design

Na tomto semináři se zúčastněné společnosti seznámili  se současnými trendy elektronického řízení a kontroly výrobních a skladovacích procesů s důrazem na vážení, označování a identifikaci surovin a výrobků.


Produkt NETTOControl spadá do kategorie systémů MES (Manufacturing Control System). Integrace vážicích systémů NETTO a propojení se systémem pro řízení skladů NETTO WMS z něj činí vysoce efektivní nástroj pro bezpapírové řízení výrobních, skladových a expedičních provozů.


Semináře se rovněž zúčastnil zástupce uživatelů systému NETTOControl, který seznámil účastníky se zkušenostmi s přípravou projektu, s jeho instalací i s poznatky z dlouhodobého provozu zařízení ve firmě POEX Velké Meziříčí, a.s..

Tato společnost se zabývá dovozem, zpracováním, balením a distribucí suchých plodů, výrobou extrudovaných a cereálních produktů a jejich dražováním. Obchodní aktivity jsou zaměřeny především na velké obchodní řetězce, na maloobchodní prodej a na výrobní spolupráci s významnými výrobci potravin v ČR.


Výrobní a skladové provozy jsou situovány ve třech výrobních závodech, provoz je nepřetržitý ve třech směnách. Průměrný denní objem produkce přesahuje 200 tun výrobků při více jak 5.000 skladových pohybech. Námi dodaná WiFi síť obsahuje 25 přístupových bodů a využívá se 22 paralelně pracujících mobilních terminálů. Celkově v systému NETTOControl pracuje 100 uživatelů.


Případovou studii popisující instalaci systému NETTOControl ve firmě POEX Velké Meziříčí, a.s.  naleznete zde.

KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.