Úvodní stránka >> Podpora a služby >> Novinky-historie
 

Dne 29. 4. 2014 jsme uspořádali seminář na téma NETTOControl – VÝROBNÍ FIRMA V PRAXI.

Seminář Třešť
design

Seminář se setkal s velkým ohlasem zejména u výrobních společností. Zástupci z dvanácti firem se seznámili  se současnými trendy elektronického řízení a kontroly výrobních a skladovacích procesů.


Produkt NETTOControl spadá do kategorie systémů MES (Manufacturing Control System). Integrace vážicích systémů NETTO a propojení se systémem pro řízení skladů NETTO WMS z něj činí vysoce efektivní nástroj pro bezpapírové řízení výrobních, skladových a expedičních provozů.


Součástí semináře bylo předvedení systému ve firmě Ing. Bohumil Kratochvíl - IBK Trade v nedaleké Horní Cerekvi. Firma se zabývá dovozem, zpracováním, balením a distribucí ořechů, sušeného ovoce a podobných produktů. Společně jsme navštívili výrobní provozy, řízené sklady surovin, polotovarů a výrobků a expedici. Přímo v reálném provozu jsem sledovali práci na všech třech klientech systému NETTOControl, na stacionárním vážním, mobilním a na PC pracovišti.


Případovou studii popisující instalaci systému NETTOControl ve firmě Ing. Bohumil Kratochvíl - IBK Trade  naleznete zde.

KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.