Úvodní stránka >> Podpora a služby >> Novinky-historie
 

Dne 3.6. 2010 uspořádala f. NETTO Electronics s.r.o. odborný seminář na téma: POŘÁDEK VE VAŠICH SKLADECH.

Seminář v Praze
design

POŘÁDEK VE VAŠICH SKLADECH
NÁKUP - VÝROBA - VÁŽENÍ - OZNAČOVÁNÍ - EXPEDICE
ŘÍZENÍ A EVIDENCE SKLADOVÝCH OPERACÍDalší tentokrát pražský běh odborného semináře věnovaného tématice výrobních vážicích a skladových systémů byl orientován zejména na současné trendy elektronického řízení a kontroly výrobních a skladovacích procesů.


Součástí semináře bylo praktické předvedení systému řízeného skladu NETTO WMS (Warehouse Management System) se stacionárním vážicím pracovištěm a sítí mobilních terminálů.


Na semináři byla rovněž předvedena novinka v oblasti pořizování dat NETTO EasyScan. Tento produkt vybavený mobilním terminálem se snímačem čárového kódu zajišťuje sběr dat s využitím čárových kódů, především pak kódů EAN13 s proměnnou hmotností. Je využitelný pro základní operace ve skladu (příjem, výdej, přeskladnění, inventura). Zajímavá cena jej předurčuje jako startovací zařízení vhodné pro vybudování jednoduchého skladového systému s možností pozdějšího rozvoje do plnohodnotného WMS řešení.

KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.