Úvodní stránka >> Podpora a služby >> Novinky-historie
 

Představujeme moderní produkt pro řízení skladů s využitím automatické identifikace NETTO WMS.

Systém řízeného skladu NETTO WMS
design

Rozšiřujeme naše portfolio SW produktů a služeb o systém řízeného skladu NETTO WMS. Jedná se o komplexní a moderní produkt vyhovující podmínkám dnešní doby, plně založený na využití automatické identifikace (čárový kód, RFID, WiFi sítě). Pro produkt jsou typické nízké pořizovací a provozní náklady, modularita (tj. možnost výběru pouze potřebných modulů), rychlá implementace a snadná obsluha. Zároveň je však plně umožněno řízení naprosté většiny skladových procesů (příjem, zaskladnění, přeskladnění, doplnění, vychystání, balení, expedice, inventura, crossdocking).

Za produktem stojí tým odborníků s mnohaletými zkušenostmi z oblasti řízených skladů, logistiky a automatické identifikace. Tato skutečnost nám umožňuje poskytnout zákazníkům to nejcennější v této oblasti - know-how, analytickou a konzultační činnost předcházející implementaci, vedení projektu a poimplementační podporu a servis.

NETTO WMS je součástí produktu NETTO Control, který dále obsahuje systémy NETTO Monitor pro evidenci výrobních operací a NETTO Trace pro zajištění dosledovatelnosti. Všechny tyto systémy jsou vzájemně datově integrovány, mají jednotné uživatelské rozhraní a stejný způsob ovládání.

KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.