Úvodní stránka >> Podpora a služby >> Novinky-historie
 

Dne 05. 10. 2011 se uskutečnil třetí běh úspěšného semináře NETTOControl - VÝROBA POD KONTROLOU

Účast na semináři
design

Prezentace byla zaměřena na současné trendy elektronického řízení a kontroly výrobních a skladovacích procesů s důrazem na vážení, označování a identifikaci surovin a výrobků.


Produkt NETTOControl spadá do kategorie systémů MES (Manufacturing Control System). Integrace vážicích systémů NETTO a propojení se systémem pro řízení skladů NETTO WMS z něj činí vysoce efektivní nástroj pro bezpapírové řízení výrobních, skladových a expedičních provozů.


Součástí semináře bylo předvedení rozsáhlé instalace systému NETTOControl ve firmě POEX Velké Meziříčí, a.s. Firma se zabývá dovozem, zpracováním, balením a distribucí suchých plodů, výrobou extrudovaných a cereálních produktů a jejich dražováním. Systém je u tohoto zákazníka nasazen ve třech výrobních závodech, provoz je nepřetržitý ve třech směnách. Bezdrátová WiFi síť, která byla součástí komplexní dodávky NETTO,   obsahuje 25 přístupových bodů. V současné době je v provozu 22  mobilních terminálů a 50 PC stanic, celkově systém využívá 110 pracovníků. Implementace celého systému proběhla během tří měsíců.


S účastníky semináře jsem navštívili řízený sklad surovin, výrobní provoz balírny a expediční sklad s vychystáváním zboží pomocí mobilních terminálů.


Semináře se zúčastnili manažeři výroby, odbytu a logistiky, systémoví integrátoři IT výrobních, obchodních a logistických firem.

KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.