Reference

Reference

Systém NETTOControl využívají zákazníci v různých výrobních
i obchodních oborech.

 

 

V následujícím přehledu uvádíme jejich typické zástupce:


 

ROSTOUCÍ E-SHOP S ON-LINE SKLADEM

 

 

4home, a.s.

Společnost 4home, a.s., je firma s e-shopem zaměřená na maloobchod a je specialistou na vybavení domu, bytů a zahrad.

 

Na trhu působí od roku 2004. Aktivní je především v České republice, kromě toho i na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rumunsku. Centrální sklad v Hradci Králové denně uspokojí až 5000 objednávek, v sezónní špičce až 8000 objednávek zákazníků.


Implementací systému NETTOControl WMS bylo nahrazeno řízení skladu tzv. "papírovou formou", což zejména při sezónních špičkách omezovalo chod skladu a rychlost expedice. Další výhodou tohoto řešení je uživatelská příznivost systému pro rychlé zaškolení brigádníků a agenturních pracovníků.

 

 Případová studie BLACK&DECKER.pdf Případová studie 4home.pdf
 
 

OPTIMALIZACE NÁKLADŮ NA DOPRAVU BALÍČKŮ E-SHOPU

 

 

Slovenský internetový obchod s kamennými pobočkami. Od roku 1995 zde pracovali pouze aktivní hudebníci. Říkají o sobě: „ …a všechny porady začínaly rozhovory o koncertech a tancovačkách, o nových nástrojích a efektech, co si kdo koupil a za co vyměnil. Zajímáme se o všechny novinky a baví nás to, co děláme. Dokážeme ti proto poradit co je pro tebe nejlepší.
Nechceme tě chytit do pasti na nejdražší produkt, raději ti nabídneme to, co potřebuješ, a skutečně využiješ. Jednoduše proto, že chceme, aby se k nám každý znovu a s důvěrou vrátil.

Jelikož se tento přístup osvědčil, postupně jsme pronikli do dalších zemí EU a otevřeli i kamenné prodejny v Česku a na Slovensku. Najdeš je ve svém oblíbeném nákupním centru, kde si můžeš vše i pořádně osahat.“.

 

V roce 2019 se s dalším významným růstem rozhodli investovat a optimalizovat náklady na logistiku.

 Případová studie BLACK&DECKER.pdf Případová studie e-shop.pdf
   
 

CELÝ VELKOOBCHOD ON-LINE ZA 3 MĚSÍCE

 

 

Pematex s.r.o.

„Zavádíme čárové kódy na zboží! Celý velkoobchodní sklad v Sokolově je převáděn na evidenci přes čárové kódy. Implementace nebyla jednoduchá a díky synergii našeho celého týmu jsme celý přechod dokončili již v lednu.Od teď by z velkoobchodního skladu k zákazníkovi nemělo jít zboží, které není označené čárovým kódem. Touto změnou se snažíme snížit chybovost a zvýšit rychlost skladu při expedici.“
Pematex s.r.o.

 

 Případová studie BLACK&DECKER.pdf Případová studie Pematex.pdf
 
 

VÝROBA MRAŽENÉ ZELENINY A SKLADOVÁNÍ V 3PL (THIRD-PARTY LOGISTICS) REŽIMU

 

 

AGRO Jesenice u Prahy, a.s.

AGRO Jesenice je přední český pěstitel a producent mražené zeleniny. Zeleninu skladuje ve vlastních mrazicích prostorách a zároveň v těchto prostorách poskytuje 3PL služby pro další skladovatele.
Výrobu realizuje na moderních výrobních linkách se zavedením standardů HACCP.

 

Jejich výrobky můžete potkat ve většině obchodů stejně jako gastronomických provozů v České republice.


Už od roku 2014 řídí výrobu a sklad za podpory systému NETTOControl. Vzhledem k úspěšnému růstu společnosti a řadě nových výrobků padlo rozhodnutí o výstavbě nového mrazírenského skladu s kapacitou 8000 paletových míst. Nový sklad je z části používán pro skladování zboží třetích stran (3PL). NETTOControl zde řídí veškeré skladové procesy, a to včetně režimu poskytování logistických služeb (3PL).

 

 Případová studie BLACK&DECKER.pdf Případová studie AGRO Jesenice.pdf

 

 
 

DOKONALÝ PŘEHLED VE SPECIÁLNÍ VÝROBĚ MASA

 

 

KRAVA&CO

KRAVA&CO je rodinná firma, jejímž základem je farma hospodařící od roku 2013 na více než 3000 hektarech pastvin, kde chová cca 2000 kusů hovězího dobytka plemene Limousine.Zvířata zpracovává ve svém malém zpracovatelském závodě.

 

Základním výrobkem je upravené vyzrálé maso v nejvyšší kvalitě, zpracované technologií Dry Aging a Wet Aging. Tato technologie klade vysoké nároky na proces výroby a jeho řízení, a to především z časových a skladovacích hledisek.

 

Rozhodli se proto pro implementaci programových modulů NETTOControl Stock (Skladová přejímka), NETTOControl Yield (Evidence bourání masa) a NETTOControl Pick (Vychystání zboží) pro Porážku, Bourárnu a Expedici.

 

 Případová studie BLACK&DECKER.pdf

Případová studie KRAVA&CO.pdf

 

 

       

VÝROBA JEDNODUŠE OD PAPÍRU K ON-LINE
 

 

DAIRY 4 FUN s.r.o.

Společnost Dairy 4 Fun vznikla v roce 2010. Její zakladatelé se rozhodli přinést na trh inovativní mléčné produkty s vysokou přidanou hodnotou a to díky nápaditým obalům a bonusu v podobě hraček. Každoroční nárůst produkce se pohybuje v řádu desítek procent. Díky tomu neustále rozšiřují a modernizují své výrobní kapacity.

 

S původním systémem se firma dostala na hranici možného a díky růstu museli tuto situaci neodkladně řešit. Díky implementaci systému NETTOControl byla zavedena on-line evidence procesů ve skladu a ve výrobě, což umožnilo se firmě posunout dále a vytvořit tak prostor pro další rozvoj společnosti.

 

 Případová studie BLACK&DECKER.pdf Případová studie Dairy 4 Fun.pdf

 

 

 

       

ELEKTRONICKÉ ŘÍZENÍ VÝROBY A SKLADŮ
 

 

POEX Velké Meziříčí, a.s.

Společnost POEX Velké Meziříčí, a.s. se zabývá dovozem, zpracováním, balením a distribucí suchých plodů, výrobou extrudovaných a cereálních produktů a jejich dražováním.

 

Rozsáhlé nasazení systému NETTOControl umožňuje souběžné používání na 100 PC stanicích, 22 mobilních terminálech, které jsou bezdrátově připojeny přes 25 přístupových bodů ve třech výrobních a skladových lokalitách.

 

Případová studie POEX .pdf Případová studie POEX .pdf

 

 

 

 

ELEKTRONICKÉ ŘÍZENÍ VÝROBY A SKLADŮ

 

 

Ing. Bohumil Kratochvíl - IBK Trade

Společnost Ing. Bohumil Kratochvíl - IBK Trade se zabývá zpracováním, balením a distribucí širokého sortimentu ořechů, suchých plodů a dražovaných produktů. Výrobní závod s balírnou je situován v Horní Cerekvi na Vysočině.

 

Systém řízených skladů NETTO WMS výrazně zvýšil kapacitu vychystávání a expedice výrobků. Spolu se zavedením systému pro řízení výroby NETTOControl došlo k významnému snížení chybovosti skladníků, kteří pracují nárazově až ve třísměnném provozu.

 

Případová studie IBK.pdf Případová studie IBK.pdf

 

 

 

 

ELEKTRONICKÉ ŘÍZENÍ VÝROBY A SKLADŮ

 

   
 

AGRO Jesenice u Prahy, a.s.

Společnost AGRO Jesenice u Prahy, a.s. se zabývá zpracováním, balením a distribucí širokého sortimentu mražené zeleniny.

 

V mrazicích skladech se nachází 1200 paletových pozic určených pro výrobní suroviny i pro hotové produkty v různých spotřebitelských baleních.

 

Cílem implementace projektu bylo nasazení systému NETTOControl v provozech řízených skladů (systém WMS) a v provozech výroby (systém MES).

 

Případová studie Agrozet.pdf Případová studie AGRO Jesenice.pdf

 

 

 

 
       

ELEKTRONICKÉ ŘÍZENÍ SKLADŮ A EXPEDICE
 

 

AGROZET České Budějovice, a.s.

Agrozet České Budějovice, a.s. patří mezi tradiční prodejce zemědělské, lesní, komunální a zahradní techniky v ČR.

 

Systém NETTOControl je nasazen v centrálním skladu a v prodejně AZ Centrum v Českých Budějovicích, ve střediscích Husinec, Tábor, Jindřichův Hradec, Prostějov, a Chomutov. Připravuje se zapojení dalších středisek.

 

Nasazení systému řízených skladů a expedic přineslo eliminaci veškerých papírových forem dokladů a především vyšší operativnost a zrychlení při zásobování středisek z centrálních skladů.
 

Případová studie Agrozet.pdf Případová studie Agrozet.pdf

 

 

 
       

EXPEDICE ČERSTVÝCH RYB
 

 

Bidvest Czech Republic s.r.o.

Společnost Bidvest Czech Republic s.r.o. zaujímá v ČR vedoucí roli v distribuci mražených, chlazených a čerstvých potravin. Ze dvou distribučních dep vyjíždí 200 distribučních vozů denně, které zákazníkům přepraví na 800 tun výrobků.

 

Nově vybudovaná expediční linka NETTO v  balírně čerstvých a mražených ryb v kralupském areálu pokrývá svou kapacitou potřebu celé skupiny Bidvest.

 

Případová studie NOWACO.pdf Případová studie Bidvest.pdf

 

 

 

       

ELEKTRONICKÉ ŘÍZENÍ MÍCHÁRNY
 

 

KRAHULÍK - Masozávod Krahulčí, a.s.

Společnost Krahulík - MASOZÁVOD Krahulčí, a.s. patří tradičně k nejznámějším producentům uzenin v ČR. Uzenářská výroba byla v Krahulčí u Telče započata již v roce 1928, v současné době je společnost mezi první desítkou domácích výrobců uzenin.

 

Nově vybudovaný systém plně elektronického řízení míchárny NETTO zvyšuje kapacitu provozu a zároveň posiluje jistotu výrobce důslednou evidencí šarží všech komponent použitých pro míchání díla.

 

Případová studie KRAHULÍK.pdf Případová studie KRAHULÍK.pdf

 

 

 
       

KONTROLA A OZNAČOVÁNÍ ZBOŽÍ
 

 

Black & Decker (Czech) s.r.o.

Společnost Black & Decker je celosvětovým výrobcem a prodejcem elektrického nářadí a kvalitních výrobků pro spotřebitelské použití. Výrobní závod v Trmicích si od svého otevření v roce 2002 vybudoval významné postavení v rámci celé společnosti Black & Decker.

 

Zařízení pro kontrolu a označování zboží NETTO významně snižuje chybovost personálu a umožňuje archivaci provedených operací.

 

 Případová studie BLACK&DECKER.pdf Případová studie BLACK&DECKER.pdf

 

 

 
       

100% KONTROLA BALENÍ
 

 

Yankee Candle®

Yankee Candle® je jedním z největších světových výrobců vonných svíček s tradicí od roku 1969. Sortiment obsahuje více než 150 druhů nejrůznějších tvarů, velikostí, dekorací, vůní i účelů použití.

 

Výrobní závod v průmyslové zóně Joseph na Mostecku, který byl otevřen v roce 2017, vyrábí 20 - 30 milionů kusů svíček ročně.

 

Kontrolními vážicími automaty NETTO byla vyřešena prevence před reklamacemi a nespokojeností zákazníků z důvodu neúplného balení anebo plnění svíček voskem a výrazná úspora výrobního času.

 

 Případová studie BLACK&DECKER.pdf Případová studie Yankee Candle.pdf

 

 

 
       

RECEPTUROVÉ NAVAŽOVÁNÍ SMĚSÍ A SPRÁVA RECEPTUR - PEKÁRENSKÝ PROVOZ
 

 

PAC Hořovice, s.r.o.

Společnost PAC Hořovice s.r.o. byla založena v roce 1995 pod názvem Pekárna - cukrárna Hořovice s.r.o. transformací ze stavebně obchodního sdružení pod názvem Stavinvest. Původní hořovická pekárna byla vybudována jako pekárenský provoz v rámci závodu Pekárny Beroun v roce 1961. Jako jedna z prvních pekáren v republice byla vybavena průběžnými pecemi.

 

Společnost se z pozice svých třech provozů řadí mezi přední potravinářské firmy s působností v regionu Středočeského kraje a navazujících oblastí.

 

Implementace systému NETTOControl umožnila elektronickou správu receptur a řízení pracoviště míchárny pomocí výrobních příkazů. Bylo vyloučeno papírování, snížila se nutnost školení, podpořila se dosledovatelnost šarže a zpřesnila se evidence spotřebovaných surovin.

 

 

 Případová studie BLACK&DECKER.pdf Případová studie PAC Hořovice.pdf

 

 

 
       

KOMPLEXNÍ ŘÍZENÍ VÝROBY, SKLADU A EXPEDICE
 

 

Makovec a.s.

Jméno Makovec je na Prostějovsku spojováno s řeznickým řemeslem již od začátku 19. století. Rostoucí výroba uzenin se přesunula v roce 1997 do nedalekých Smržic a z ní se v roce 2006 oddělil nový závod expedice uzenin v Držovicích specializovaný jako distribuční centrum pro širokou síť více než 80. firemních prodejen a dalším stovkám odběratelů z Čech, Moravy a Slovenska.

 

Nasazení systému NETTOControl umožnilo okamžitý přenos požadavků na navažování receptur a online kontrolu stavu jednotlivých výrobních příkazů a dávek. Dále umožnilo plánovat výrobu na několik dnů dopředu a eliminovalo papírovou formu dokladů - receptur a převodních tabulek.

 

 Případová studie BLACK&DECKER.pdf Případová studie Makovec.pdf

 

 

 
 

 

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení na tel.č. 271 001 877 nebo popř. na e-mail: sales@vahynetto.cz 

design

KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.